50% zľava na NoLimit hosting u WEDOS

16.03.2018  |  Kupóny

Využite zľavu na najpredávanejší český webhosting u firmy WEDOS, ktorá spravuje viac ako 180 tisíc domén. WEDOS je populárny vďaka rôznym akciám.

Uplatniť kupón WEDOS50  

Firma WEDOS bola založená v roku 2007 a od tej doby ich počet zákazníkov rastie rýchlo. Je to hlavne preto, že si dokázali udržať nízke ceny, ale aj kvalitné služby.

Svoje služby neustále inovujú a poskytujú zákazníkom zaujímavé produkty za skvelú cenu. Už základná verzia webhostingu je vybavená SSD a dostatočnou výkonnosťou pre väčšinu webov. Ak ste už náročnejší zákazník, môžete si vybrať VPS alebo dedikovaný server podľa vlastného uváženia.

Skúsenosti

Veľkou výhodou je potom skutočne ochotná podpora, ktorá je k dispozícii bez preháňania 24 hodín denne 7 dní v týždni a nespočetnekrát nám pomohla pri riešení akútnych problémov. Spomínam si, ako som niekoľkokrát do noci riešil klientske weby a chat s podporou mi ušetril veľa času hľadaním riešení inde na internete. V neposlednom rade môžete využiť prebiehajúce akcie na domény.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Ak chcete uplatniť kupón, stačí pri nákupe kupón do objednávky.

Slevový kupón

Na stránke “Objednávka” je textové pole “Slevový kupón”. Tam vložte svoj zľavový kupón. Potom stačí kliknúť na “Použit kupón” a zľava je uplatnená.

Uplatniť kupón WEDOS50  

Top