Kde predĺžiť domény?

16.03.2018  |  Domény

Všetci určite poznáte ten nepríjemný pocit, keď Vám príde mail o blížiacej sa exspirácii domény obzvlášť potom, keď Vám ich príde treba 10 každý deň, ako tomu je u mňa. Dal som si tú prácu a vytvoril som stránku na porovnanie cien domén za registráciu.

Na webe Najlacnejsie-domeny.eu sa nachádza aktualizovaný cenník domén, v ktorom sa zobrazujú ceny za registráciu domény na 1 rok.

K čomu je mať taký prehľad?

Mnohým z vás to zrejme bude jedno koľko a kde platíte za predĺženie domény. Buď máte domén málo a alebo vám to je jedno po ekonomickej stránke? Ale stále je tu veľa ľudí, ktorí vyberajú poskytovateľa podľa ceny. Vzhľadom k tomu, koľko ľudí si prezerá aktuálny cenník domén a vyberá si práve podľa ceny, tak si myslím, že toto sú užitočné informácie.

Sú ceny vážne tak rozdielne?

Samozrejme, že sú, inak by som tento prehľad nerobil. Uvedieme si príklad niektorých domén.

Najlacnejšia .sk doména Najlacnejšia .eu doména Najlacnejšia .blog doména

Ako si môžete všimnúť, tak ceny sú naozaj rozdielne a niekedy až o niekoľko eur. Samozrejme existujú firmy, ktoré majú cenu za registráciu a predĺženie domény rovnakú. Avšak v drvivej väčšine sú ceny rozdielne.

Takže, ak chcete registrovať novú doménu alebo predĺžiť súčasné domény, tak použite vyhľadávanie na stránke v pravo hore.

Top